Bardzo trudno było mi stawić się tutaj na kurs ponieważ przekreślałem siebie – gdzie, ja taki wielki grzesznik mam tu być. Tutaj uświadomiłem sobie że wszyscy jesteśmy grzesznikami i tylko z Bożą pomocą jesteśmy wstanie pokonać grzech i zasłużyć sobie na wieczność.

Michał 42l

 

Bóg odpowiedział mi na kilka pytań, które mnie dręczyły. Czuje że przerwałam tu pewien okres stagnacji w swoim życiu i mogę zacząć wreszcie nowy etap. Myśle też że znalazłam wreszcie swoje miejsce w Kościele.

Martyna 21l

W kursie odnalazłam siebie, nie czuję się już samotna, pogodziłam się ze śmiercią mojej mamy oraz wybaczyłam ojcu który zostawił nas jak byłam mała.

Justyna 22l

Uzyskałam odpowiedzi na wiele pytań, było to głębokie przeżycie i doświadczenie żywego Pana Jezusa i Ducha Świętego. Zostałam wprowadzona na kolejny etap rozwoju duchowego.

Iza 46l

Kurs dał mi nowe życie. Oddałam wszystko Panu, który mnie zbawił, który oddał życie za moje grzechy. Odzyskałam wolność, poczucie bezpieczeństwa. Podczas kursu doświadczyłam łaski Pana i działania Jego Świetego Ducha. Przybliżyłam się do Boga. Wiem że teraz nie muszę się o nic martwić, bo troszczy się o mnie Pan, On wie co jest dla mnie najlepsze, czego mi potrzeba. Wiem ze prowadzi mnie i mocno trzyma w swoich ramionach.

Marlena 22

Kurs dał mi to czego oczekiwałam – „Nowe życie”. Nigdy nie myślałam o sobie jak o dziedzicu Jezusa, zawsze tylko myślałam, że aby mnie kochał muszę sobie zasłużyć na to. Tak zresztą nam wpajano od dzieciństwa – coś za coś. A tutaj na kursie uświadomiono mi, że jestem dla Jezusa ważna tylko dlatego że jestem i wystarczy tylko Go kochać, dać Jemu się kochać i iść za Nim.

Bożena 53l

Na kursie zaskoczyło mnie to że dostałam więcej niż chciałam, przeżyłam więcej niż się spodziewałam. Przyjechałam tutaj żeby zrobić coś ze swoim życiem, które nie do końca mnie cieszyło. Było w nim dużo smutku, trosk, strachu i tęsknoty. Po kursie już nie jest tak samo. Odkryłam wiele wspaniałych rzeczy, czuje wewnętrzny spokój i radość. Pan działa każdego dnia, na każdym moim kroku i w każdym momencie – czego wcześniej nie widziałam.

Łucja 18l

Share This