Na kursie Pan utwierdził mnie w przekonaniu, że chcę oddać swoje życie w Jego ręce. To był mój pierwszy krok. Teraz idę dalej!!
Szymon

Pan utwierdził mnie w przekonaniu, że Jest i zajmuje się moją sprawą. Poznałam Boga „innego” – pełnego troski, miłości i obfitości. Doświadczyłam, że może pokonać wszystko. Dał mi odpowiedzi i nadzieję.
Agnieszka, 29 lat

Bóg pokazał mi prawdę o Sobie, pokazał też, gdzie tkwi problem, przez który nie może działać w moim życiu.
Michał, 28 lat

Bóg na tym kursie obdarował mnie radością, ogromną miłością. Wzmocnił moją wiarę przez konferencje i świadectwa. Dał mi poznać, że chce mnie na nowo kształtować, że jestem Jego oblubienicą.
Jola, 68 lat

Podczas kursu doświadczyłam osobiście miłości Boga. Po raz pierwszy w życiuntak mocno, głęboki poczułam Jego obecność, miłość, pokój.Po raz pierwszy w zyciu czułam się naorawdę w pełni szczęśliwa i wiem, że teraz mam przy sobie dobrego Ojca, który będzie przy mnie w każdej sytuacji i w każdej sferze mojego życia. Mam na kogo liczyć!
Karina, 23 lata

Bóg przywrócił mi tożsamość dziecka Bożego, którą utraciłam przez tragedię w rodzinie. Przestałam być sierotą, sprawił, że poczułam, że jestem dla niego ważna taka, jaka jestem. Odebrał ode mnie strach, uzdrowił mnie.
Lucyna, 62 lata

Share This