Ten czas jest dla mnie początkiem czegoś nowego, co wiem, że Bóg mi przygotował i cierpliwie czeka na moje postępy i zaangażowanie. Dużo pracy przede mną i dużo, bardzo dużo Bożej miłości.

Ola

 

Po raz pierwszy wyznałem, że Jezus jest moim Panem, jest Panem mojego życia. To z kolei jeszcze bardziej uświadomiło mi, że wszystko, co robię i wszystkie swoje troski powinienem Jemu powierzać.

Marek

 

Doświadczyłam uzdrowienia z astmy, która męczyła mnie 18 lat. Jest to dla mnie bardzo wazne, bo to była bardzo ostra astma, z dusznościami, ostrymi chorobami.

Karolina

 

Dotknęło mnie powierzenie życia Jezusowi, oddanie siebie. Myślę, że każdemu ten kurs dał do myślenia, pokazał nam, że w życiu są ważniejsze inne wartości, wystarczy tylko zaufać i powierzyć swoje życie jezusowi, a On nas pokieruje właściwą drogą, doprowadzi nas do celu – na spotkanie z Bogiem.

Agnieszka

 

Chociaż jestem bardzo powściągliwą i zamkniętą osobą, w czasie wylania Ducha Świętego mogłam w końcu się przełamać i doświadczyć Jego działania. Chciałam, aby znak Ducha Świętego był delikatnym dotknięciem i tak też tego doświadczyłam. Bardzo budujące były też konferencje i świadectwa młodych osób, co pomaga wierzyć, że w świecie nie jest się jedyną osobą, która ma takie a nie inne wartości, dla której Bóg jest wszystkim. W końcu mogę przestać się bać.

Agnieszka

 

Bardzo dotknęło mnie to, co Bóg „powiedział” mi w kaplicy, jak zmienił moje myślenie jednocześnie rozwiązując mój problem. Przekonał mnie, że moje myślenie jest błędne! Do teraz brzmi mi w głowie zdanie: „Ty nic nie musisz! Zdaj się na mnie a ja zatroszczę się o ciebie i twoją rodzinę lepiej niż sobie wyobrażasz”. Okazał mi swoje miłosierdzie, to było jak grom!

Żaneta

 

Dowiedziałam się, że jestem ukochaną córką Boga.

Magda

 

Doświadczyłem więzi, która łączy ludzi między sobą i łączy ich z Bogiem. Kurs mnie odrodził na nowo, dał mi nowe spojrzenie na Boga, dał mi nadzieję na inne, ciekawsze życie.

Michał

 

 

Share This