– jeśli chcesz się zatrzymać i spojrzeć na swoje życie z nowej/Bożej perspektywy,
– jeśli chciałbyś zobaczyć, na czym polega chrześcijański rozwój i jaki jest jego cel,
– jeśli chcesz się przekonać, jak Bóg może działać w różnych sferach twojego życia,
– jeśli pragniesz doświadczyć uzdrowienia wewnętrznego i pogłębić swoją relację z Bogiem,

to koniecznie przyjedź i przeżyj z nami “Kurs Świątynia”!

“Kurs Świątynia” to autorskie rekolekcje Wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa z Bielska-Białej ukazujące, jak poprzez rozwój rożnych sfer naszego życia możemy stawać się coraz piękniejszą świątynią Ducha Świętego. Są one dedykowane wszystkim, którzy pragną uporządkować swoje życie, współpracować z łaską Bożą oraz doskonalić się w miłości do siebie i drugiej osoby. 

Kurs odbędzie się w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Chwałowicach.

Recepcja będzie czynna w piątek, 1.10 od godz. 17.30 (jeśli będziesz wcześniej lub nieco później, prosimy o informację e-mailem najpóźniej do dnia poprzedzającego kurs!). Zakończenie kursu 3.10 około 15:00.
Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które przeżyły już kurs Nowe Życie. Proponujemy kurs dochodzony, ale jeżeli potrzebujesz noclegu, nie będzie to problemem.

Zapisując się na kurs, zgadzasz się na zachowanie obostrzeń epidemiologicznych (maseczki, dystans, dezynfekcja).

Zabierz ze sobą:
  • serce otwarte na Boga i ludzi
  • Pismo Święte
  • notatnik, długopis
  • zmienne obuwie (domowe)
  • Koszt: 200 zł (100 zł zaliczki + 100 zł na miejscu) z noclegiem, 120 zł (100 zł zaliczki + 20 zł na miejscu) bez noclegu.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS:

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ (u dołu strony)

2. WPŁAĆ ZADATEK – WPŁACENIE GO JEST WARUNKIEM OSTATECZNEGO WPISANIA NA LISTĘ UCZESTNIKÓW!

Dowód wpłaty przywieź ze sobą na kurs i oddaj w recepcji.

Zadatek w wysokości 100 zł prosimy wpłacać na konto:

Konto wspólnoty Jezusa Miłosiernego

33 1240 4357 1111 0010 6527 6102

Właściciel rachunku:

RZYMSKO-KATOLICKA PARAFIA ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

Adres właściciela rachunku:
UL. DZIAŁKOWCÓW 1, 44-206 RYBNIK-CHWAŁOWICE

W tytule przelewu dopisać na jaki cel: Kurs Światynia 10.2021

Zadatek jest bezzwrotny!
Szczegółowe informacje o kursie przesyłamy mailowo na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Już teraz prosimy Cię o modlitwę za kurs, o szczęśliwą i bezpieczną drogę dla wszystkich uczestników oraz za osoby prowadzące.
Zachęcamy także do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed kursem aby przeżywać go od samego początku z czystym sercem.

Przeczytaj kilka świadectw osób, które przeżyły ten kurs:

Na tym kursie Bóg pokazał mi, że chce być Panem wszystkich sfer mojego życia. Zobaczyłam, że Bóg jest tym, który chce porządkować mojej wnętrze oraz że Jemu zależy na mnie! Chwała Panu!
/Monika/

Miałam wrażenie, że gdzieś na drogach swojego życia oddaliłam się od Boga, że Duch Święty nie jest obecny w każdej sferze mojego życia. Czułam potrzebę wypełnienia, napełniania Duchem Świętym.Będąc na kursie Świątynia mogłam odczuć Jego obecność we wszystkich sferach mojego życia, jak działa, jak przelewa się z jednej sfery do drugie. Pan Bóg pokazał mi miejsce, które wymaga odnowy – gdzie powstaje ta luka, którą muszę wypełnić i jak nad nią pracować. Utwierdził mnie jak bardzo mnie kocha i jak bardzo mu zależy na mojej osobie. Chwała Panu! /Basia/

Czas spędzony na kursie Świątynia był wartościowy w doświadczenia obecności, mocy Boga. Na pewno pomoże doskonalić się w miłości do Boga, do bliźniego poprzez spojrzenie na siebie z miłością z perspektywy Boga. Ukazane treści sprawiły, że wzrosła moja samoocena, uświadomiły mi, że jestem prawdziwie umiłowanym Dzieckiem Boga i że miłość do siebie jest bazą do tego, aby kochać bliźniego i Naszego Pana. Jestem wdzięczy organizatorom i Bogu za to, że mogłem być w tym czasie z Wami. Jestem wdzięczny za tą wspólnotę i z całą pewnością ten czas rekolekcji wpłynie na wiele aspektów mojego życia. /Łukasz/

Share This