W czasie wczorajszej zbiórki w ramach akcji “Kup pan ŁÓŻKO” udało nam się zebrać kwotę

4800 zł!!

Dziękujemy za Wasze hojne serca i otwarte portfele! Jednocześnie zapraszamy do dalszego wspierania zbiórki  – można to będzie zrobić podczas wakacyjnych spotkań, można też wpłacić swoją ofiarę na konto naszej Wspólnoty, w tytule przelewu wpisując: “kup pan łóżko”.
Numer konta:33 1240 4357 1111 0010 6527 6102
Właściciel rachunku RZYMSKO-KATOLICKA PARAFIA SW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
Adres właściciela rachunku UL. DZIAŁKOWCOW 1, 44-206 RYBNIK-CHWAŁOWICE

Tutaj więcej o akcji:

Dom rekolekcyjny, jaki jest – każdy widzi: piękny! Cieszymy się nim bardzo, bo niewiele wspólnot ma do stałej dyspozycji miejsce, w którym może organizować kursy, spotkania i inne wydarzenia. Przez ostanie lata dom przeszedł gruntowny remont – pewnie niektórzy pamiętają jeszcze wieloosobowe pokoje i łazienki na korytarzach. Teraz jest już pięknie, ale… chcemy, żeby było jeszcze piękniej! Już na kursie Mojżesz korzystaliśmy z nowiutkiej pościeli – Wspólnota zakupiła 60 kompletów (wsady+poszwy+prześcieradła) za kwotę 7000 zł. Nie trzeba już na kursy przywozić śpiworów! Teraz przed nami ambitniejsze zadanie: wymiana łóżek, które wysłużyły już zdecydowanie swoje lata i zasługują na emeryturę.

Zakup nowych łóżek to niebagatelny koszt. Dlatego zachęcamy wszystkich, którym bliska jest Wspólnota, do włączenia się w akcję

KUP PAN ŁÓŻKO!

Share This